Veselé Vánoce – Božská Matka prostřednictvím Isabel Henn, 24. prosince 2013

1501658_10202521406934590_566837877_o

( Do češtiny přeložila Dagmar Štroblová, D. )

Dítě Mé milované, po celé Zemi v tyto dny slavíte narození mého tolik milovaného syna Ježíše. Máte pro Něj mnoho jmen,v pořádku. Jeho matka, Panna Marie byla má tehdejší inkarnace, můj aspekt, tu, na Zemi.

23324_536337373051928_907460147_nKaždoroční oslavy narození toho, koho nazýváte Spasitelem, by tě mělo upamatovat na to, co tak často slýcháš, a sice – miluj bližního svého jako sebe sama. Láska je ta naprosto nejdůležitější a nejmocnější síla v celém Stvoření. Což stále dokola tvrdili i mnozí, kteří přišli před Ním a také mnozí ti, kteří přišli po Něm.

I já, tvá Matka, ti to říkám. Miluj samo sebe bezpodmínečně, takové, jaké jsi, neboť ty jsi mé nadmíru drahocenné dítě. A miluj takto i všechny ostatní, protože i oni jsou úplně stejně drahocenným dítětem ze Mne. Díky energiím těchto svátečních dnů, které jsou silnější a láskyplnější, v tomto čase rozjímání, je to snažší. Nezapomeň, prosím, při všech těch přípravách pro své milované, nezapomeň na ty, kterým se nedaří tak dobře. Jsou to tvoji bratři a sestry, a jsou i s tebou Jedno.

Miluji vás všechny, každé Mé dítě, bez rozdílu, lhostejno, jaké rasy, barvy, náboženského vyznání, pohlaví či sexuální orientace je. Miluji každého takového, jaký je. A prosím tě, Mé milované dítě, abys tak činilo též. Tímto způsobem přineseš lidstvu ještě více klidu, míru a lásky.

Láska je tím, co je na Zemi nejvíce a nejnaléhavěji zapotřebí. Můj milovaný syn Ježíš ti to „předžil“, ukázal ti, jak na to. Není to těžké. Musíš jen chtít a své srdce Lásce zeširoka otevřít. To zvládneš, vím to.

Žehnám tobě a všemu, co v a na Gaie žije a halím tebe a vše do Mé nekonečné neomezené bezmezné lásky. Buď dobré mysli a veselé, protože i JÁ JSEM.

1533886_10200834969349360_72126337_n

Veselé a požehnané Vánoce, Mé milované

Tvá Božská Matka

( Obrázky vybrala Božská Matka, to Ona mi říkala, jaké mám použít J . Nejsou mé, nevím, kdo je vytvořil, kdybych to věděla, autora bych uvedla )

Copyright  ©  Isabel Henn.  Tento článek může být šířený dále, kopírovaný v nezkrácené, neupravené podobě, pokud bude uvedeno jméno autorky a připojen aktivní odkaz na originální stránku https://thesilverplatinumflame.wordpress.com/.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s